MODUŁOWY PRZEŁĄCZNIK INSTALACYJNY I-0-II 4P 63A Bemko A11-SF-4P-063
Indeks:
A11-SF-4P-063
EAN:
ID:
212282
Długość: 83mm Montaż: Szyna DIN 35mm Napięcie znamionowe: 400V~ 50Hz Szerokość: 71mm Temperatura pracy: -20°C /+50°C Wysokość: 74mm Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: 63A Marka: Schelinger
Wyślij
MODUŁOWY PRZEŁĄCZNIK INSTALACYJNY I-0-II 4P 63A Bemko A11-SF-4P-063 5 1 5 1
2 lata
  • Długość: 83mm
  • Montaż: Szyna DIN 35mm
  • Napięcie znamionowe: 400V~ 50Hz
  • Szerokość: 71mm
  • Temperatura pracy: -20°C /+50°C
  • Wysokość: 74mm
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: 63A