SRG30005 Przekładnik prądowy do sys. szyn zbior. 3000/5 15VA kl.1 nieleg. wielk. BG1254 Hager
Indeks:
SRG30005
EAN:
ID:
90659
Rodzaj produktu: transformator prądowy Montaż: Na szynie TS lub na płycie montażowej Klasa dokładności: 1 Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz Znamionowe napięcie izolacji Ui: 3 kV Maksymalny prąd pierwotny: 3000 A Maksymalny prąd wtórny: 5 A Prąd strony pierwotnej: 3000 A Moc: 15 VA Moc wejściowa: 15 VA Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 16 W Głębokość produktu: 40 mm Wysokość produktu: 198 mm Szerokość produktu: 160...
Więcej szczegółów
Hager
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Czwartek, za 8 dni.
3 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.52 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 27
2 lata
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Rodzaj produktu:transformator prądowy
Montaż:Na szynie TS lub na płycie montażowej
Klasa dokładności:1
Częstotliwość znamionowa:50/60 Hz
Znamionowe napięcie izolacji Ui:3 kV
Maksymalny prąd pierwotny:3000 A
Maksymalny prąd wtórny:5 A
Prąd strony pierwotnej:3000 A
Moc:15 VA
Moc wejściowa:15 VA
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego:16 W
Głębokość produktu:40 mm
Wysokość produktu:198 mm
Szerokość produktu:160 mm
Rozmiar szyny:3x120x10 mm / Rundleiter d = max. 98 mm
Wysokość otwarcia:98 mm
Szerokość otwarcia:122 mm
Średnica otwarcia:98 mm
Rodzaj montażu:dla szyn
Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku:1,5 / 6mm²
Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku:1,5 / 6mm²
Rodzaj podłączenia:Połączenie śrubowe
Z szyną Cu:nie
Liczba wejść:1
Z zabezpieczeniem przez dotykiem:tak
Przekładnia:3000A, 5A
Produkt certyfikowany:nie
Stopień ochrony:IP10
Temperatura magazynowania:-40 do 40 °C