SRF12505 Przekładnik prądowy do sys. szyn zbior. 1250/5 15VA kl.1 nieleg. wielk. BG1034 Hager
Indeks:
SRF12505
EAN:
ID:
90655
Rodzaj produktu: transformator prądowy Montaż: Na szynie TS lub na płycie montażowej Klasa dokładności: 1 Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz Znamionowe napięcie izolacji Ui: 3 kV Maksymalny prąd pierwotny: 1250 A Maksymalny prąd wtórny: 5 A Prąd strony pierwotnej: 1250 A Moc: 15 VA Moc wejściowa: 15 VA Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 7 W Głębokość produktu: 40 mm Wysokość produktu: 160 mm Szerokość produktu: 135 mm...
Więcej szczegółów
Hager
ocena: 4.78 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 29
2 lata
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Rodzaj produktu:transformator prądowy
Montaż:Na szynie TS lub na płycie montażowej
Klasa dokładności:1
Częstotliwość znamionowa:50/60 Hz
Znamionowe napięcie izolacji Ui:3 kV
Maksymalny prąd pierwotny:1250 A
Maksymalny prąd wtórny:5 A
Prąd strony pierwotnej:1250 A
Moc:15 VA
Moc wejściowa:15 VA
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego:7 W
Głębokość produktu:40 mm
Wysokość produktu:160 mm
Szerokość produktu:135 mm
Rozmiar szyny:2x100x10 mm / 80x50 mm / Rundleiter d = max. 85 mm
Wysokość otwarcia:85 mm
Szerokość otwarcia:101 mm
Średnica otwarcia:85 mm
Rodzaj montażu:dla szyn
Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku:1,5 / 6mm²
Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku:1,5 / 6mm²
Rodzaj podłączenia:Połączenie śrubowe
Z szyną Cu:nie
Liczba wejść:1
Z zabezpieczeniem przez dotykiem:tak
Przekładnia:1250A, 5A
Produkt certyfikowany:nie
Stopień ochrony:IP10
Temperatura magazynowania:-40 do 40 °C