SRD08005 Przekładnik prądowy do sys. szyn zbior. 800/5 5VA kl.1 nieleg. wielk. BG613 Hager
Indeks:
SRD08005
EAN:
ID:
90648
Rodzaj produktu: transformator prądowy Montaż: Na szynie TS lub na płycie montażowej Klasa dokładności: 1 Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz Znamionowe napięcie izolacji Ui: 3 kV Maksymalny prąd pierwotny: 800 A Maksymalny prąd wtórny: 5 A Prąd strony pierwotnej: 800 A Moc: 5 VA Moc wejściowa: 5 VA Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 6 W Głębokość produktu: 30 mm Wysokość produktu: 108 mm Szerokość produktu: 85 mm...
Więcej szczegółów
Hager
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Czwartek, za 8 dni.
111 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.84 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 32
2 lata
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Rodzaj produktu:transformator prądowy
Montaż:Na szynie TS lub na płycie montażowej
Klasa dokładności:1
Częstotliwość znamionowa:50/60 Hz
Znamionowe napięcie izolacji Ui:3 kV
Maksymalny prąd pierwotny:800 A
Maksymalny prąd wtórny:5 A
Prąd strony pierwotnej:800 A
Moc:5 VA
Moc wejściowa:5 VA
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego:6 W
Głębokość produktu:30 mm
Wysokość produktu:108 mm
Szerokość produktu:85 mm
Rozmiar szyny:60x10 mm / 50x30 mm / Rundleiter d = max. 45 mm
Wysokość otwarcia:45 mm
Szerokość otwarcia:65 mm
Średnica otwarcia:45 mm
Rodzaj montażu:dla szyn
Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku:1,5 / 6mm²
Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku:1,5 / 6mm²
Rodzaj podłączenia:Połączenie śrubowe
Z szyną Cu:nie
Liczba wejść:1
Z zabezpieczeniem przez dotykiem:tak
Przekładnia:800A, 5A
Produkt certyfikowany:nie
Stopień ochrony:IP10
Temperatura magazynowania:-40 do 40 °C