Przekaźnik instalacyjny bistabilny 230 VAC , 16A Orno OR-PI-456/230AC
Indeks:
OR-PI-456/230AC
EAN:
ID:
183026
Jednofunkcyjny przekaźnik impulsowy, bistabilny to modułowe urządzenie, które odpowiada za sterowanie dowolnym obwodem. Produkt jest przydatny zarówno w układach przemysłowych, jak i domowych. . Ten model realizuje jedną funkcję „włącz – wyłącz” i nie ma pamięci. Załączenie i wyłączenie realizowane są poprzez podanie impulsu na zestyku S. Produkt może być zasilany napięciem przemiennym 50/60 Hz o wartościach 195,5- 264,5 V. Przekaźnik przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35mm w położeniu...
Więcej szczegółów
Orno
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Czwartek, za 8 dni.
7 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Przekaźnik instalacyjny bistabilny 230 VAC , 16A Orno OR-PI-456/230AC 5 1 5 1
2 lata
Przekaźnik instalacyjny bistabilny 230 VAC , 16A
Jednofunkcyjny przekaźnik impulsowy, bistabilny to modułowe urządzenie, które odpowiada za sterowanie dowolnym obwodem. Produkt jest przydatny zarówno w układach przemysłowych, jak i domowych. . Ten model realizuje jedną funkcję „włącz – wyłącz” i nie ma pamięci. Załączenie i wyłączenie realizowane są poprzez podanie impulsu na zestyku S. Produkt może być zasilany napięciem przemiennym 50/60 Hz o wartościach 195,5- 264,5 V. Przekaźnik przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35mm w położeniu dowolnym, a solidne zaczepienie gwarantują dwa zaczepy - górny i dolny. Montaż przewodów w zaciskach odbywa się za pomocą śruby uniwersalnej. Obciążalność 16A.
  • Liczba i rodzaj zestyków: 1P
  • Temperatura składowania: od -40°C do +70°C
  • Materiał styków: AgSnO2
  • Obciążenie znamionowe AC1: 16 A / 250 V AC
  • Stopień ochrony (IP): 20
  • Obciążenie znamionowe DC1: 16 A / 24 V DC
  • Maksymalna moc łączeniowa w kategorii AC1: 4000VA
  • Rezystancja zestyków: ≤ 100mΩ
  • Maksymalna częstość łączeń: 600 cykli/h
  • Napięcie znamionowe: 230V AC
  • Roboczy zakres napięcia zasilania: 0,9 - 1,1 Un
  • Wymiary - głębokość: 90mm
  • Kategoria przepięciowa: III
  • Klasa Palności Obudowy UL94: V0
  • Wymiary - szerokość: 17,5mm