Przekaźnik bistabilny Economic, 1P, 16A, 230 VAC Orno OR-PI-474/230AC
Indeks:
OR-PI-474/230AC
EAN:
ID:
258110
Przekaźnik instalacyjny bistabilny Economic to urządzenie modułowe, które odpowiada za sterowanie dowolnym obwodem. Znajduje zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Urządzenie jest zasilane napięciem 230V AC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc obciążeniowa wynosi 4000VA. Funkcja bistabilna umożliwia zmianę stanu styku po każdym impulsie sterującym, co pozwala na wygodne...
Więcej szczegółów
Orno
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
243 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Przekaźnik bistabilny Economic, 1P, 16A, 230 VAC Orno OR-PI-474/230AC 5 1 5 1
2 lata
Urządzenie jest zasilane napięciem 230V AC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc obciążeniowa wynosi 4000VA.
Funkcja bistabilna umożliwia zmianę stanu styku po każdym impulsie sterującym, co pozwala na wygodne sterowanie obwodami bez konieczności podtrzymywania napięcia. Produkt przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35 mm w położeniu dowolnym, a solidne zaczepienie gwarantują dwa zaczepy - górny i dolny. Urządzenie posiada zaciski na przewody o przekroju do 2,5 mm².
Kompaktowe wymiary wynoszące 65x18x90 mm, szerokość jednego modułu oraz głębokość wbudowania 90 mm zapewniają wygodny montaż i łatwą integrację z systemami elektrycznymi.
Informacja ogólna:
Funkcja:Mechaniczny
Sposób montażu:Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów:1
Głębokość wbudowania [mm]:90
Liczba styków przełącznych:1
Rodzaj zestyków:1P
Materiał styków:AgSnO2
Napięcie sterowania 1 [V]:230
Rodzaj napięcia sterowania 1:AC
Częstotliwość napięcia sterowania 1 [Hz]:50/60
Prąd znamionowy [A]:16
Obciążenie znamionowe AC1 [V]:16 A / 250 V AC
Obciążenie znamionowe DC1 [V]:16 A / 24 V DC
Maksymalna moc łączenia AC1 [VA]:4000
Rezystancja zestyków [mΩ]:≤ 100
Max. Część łączeń:600 cykli/h
Roboczy zakres napięcia zasilania [Un]:0,9-1,1
Max przekrój przewodów przyłączeniowych [mm2]:2.5
Temperatura składowania [°C]:od -40°C do +70°C
Temperatura pracy [°C]:od -20°C do +50°C