Przekaźnik instalacyjny Economic, 1P, 16A, 230 VAC Orno OR-PI-475/1/230AC
Indeks:
OR-PI-475/1/230AC
EAN:
ID:
258113
Przekaźnik instalacyjny Economic to urządzenie modułowe, które odpowiada za sterowanie działaniem innego urządzenia. Znajduje zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Urządzenie jest zasilane napięciem 230V AC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc obciążeniowa wynosi 4000VA. Produkt przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35 mm w położeniu dowolnym, a solidne...
Więcej szczegółów
Orno
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
237 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Przekaźnik instalacyjny Economic, 1P, 16A, 230 VAC Orno OR-PI-475/1/230AC 5 1 5 1
2 lata
Urządzenie jest zasilane napięciem 230V AC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc obciążeniowa wynosi 4000VA.
Produkt przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35 mm w położeniu dowolnym, a solidne zaczepienie gwarantują dwa zaczepy - górny i dolny. Urządzenie posiada zaciski na przewody o przekroju do 2,5 mm².
Kompaktowe wymiary wynoszące 65x18x90 mm, szerokość jednego modułu oraz głębokość wbudowania 90 mm zapewniają wygodny montaż i łatwą integrację z systemami elektrycznymi.
Parametry
  • Funkcja: Mechaniczny
  • Sposób montażu: Szyna DIN
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów: 1
  • Głębokość wbudowania [mm]: 90
  • Liczba styków przełącznych: 1
  • Rodzaj zestyków: 1P
  • Materiał styków: AgSnO2
  • Napięcie sterowania 1 [V]: 230
  • Rodzaj napięcia sterowania 1: AC
  • Częstotliwość napięcia sterowania 1 [Hz]: 50/60
  • Prąd znamionowy [A]: 16
  • Obciążenie znamionowe AC1 [V]: 16 A / 250 V AC
  • Obciążenie znamionowe DC1 [V]: 16 A / 24 V DC
  • Maksymalna moc łączenia AC1 [VA]: 4000
  • Rezystancja zestyków [mΩ]: ≤ 100
  • Max. Część łączeń: 600 cykli/h
  • Roboczy zakres napięcia zasilania [Un]: 0,85-1,1
  • Max przekrój przewodów przyłączeniowych [mm2]: 2.5
  • Temperatura składowania [°C]: od -40°C do +70°C
  • Temperatura pracy [°C]: od -20°C do +50°C