PEM-01/024
Przekaźniki elektromagnetyczne można wykorzystywać gdy istnieje potrzeba zwiększenia prądów obciążenia odbiorników energii elektrycznej. Zapewniają galwaniczną izolację pomiędzy układem sterowania a obciążeniem. Posiadają na wyjściu beznapięciowe styki NO/NC, co pozwala na podłączenie napięcia z przedziału 0 ÷ 250 V AC.
DANE HANDLOWE (PEM-01/024)
| Wymiary | jednomodułowa (17,5 mm) 90x17,5x66 mm |
| Waga | 70 g |
DANE TECHNICZNE (PEM-01/024)
| Znamionowe napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 15 mA |