PEM-01/012
Przekaźniki elektromagnetyczne można wykorzystywać gdy istnieje potrzeba zwiększenia prądów obciążenia odbiorników energii elektrycznej. Zapewniają galwaniczną izolację pomiędzy układem sterowania a obciążeniem. Posiadają na wyjściu beznapięciowe styki NO/NC, co pozwala na podłączenie napięcia z przedziału 0 ÷ 250 V AC.
DANE HANDLOWE (PEM-01/012)
| Wymiary | jednomodułowa (17,5 mm) 90x17,5x66 mm |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 60 [szt.] |
| Waga | 70 g |
DANE TECHNICZNE (PEM-01/012)
| Znamionowe napięcie zasilania | 12 V AC/DC |
|---|---|
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 4000 VA |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 33 mA |