Przekaźnik czasowy Economic, 10 funkcji, 16A, 1P, 230VAC Orno OR-PRE-472/230
Indeks:
OR-PRE-472/230
EAN:
ID:
258120
Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy ECO to urządzenie modułowe, którego zastosowanie obejmuje układy zasilające wentylację, ogrzewanie, sygnalizację czy oświetlenie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Przyczynia się to do oszczędności energii i zwiększenia komfortu użytkowania urządzeń elektrycznych. Przekaźnik jest zasilane napięciem230V AC/DC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc...
Więcej szczegółów
Orno
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
250 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Przekaźnik czasowy Economic, 10 funkcji, 16A, 1P, 230VAC Orno OR-PRE-472/230 5 1 5 1
2 lata
Przekaźnik jest zasilane napięciem230V AC/DC przy częstotliwości 50/60Hz. Posiada jeden styk przełączający o znamionowym prądzie 16A dla 250V AC i 24V DC. Maksymalna moc obciążeniowa wynosi 4000VA.
Model posiada aż 10 funkcji:
- opóźnione załączenie (E),
- załączenie na nastawiony czas (Wu),
- symetryczna praca cykliczna rozpoczynająca się od przerwy (Bp),
- symetryczna praca cykliczna rozpoczynająca się od załączenia (Bi),
- opóźnione wyłączenie sterowane zestykiem S (R),
- jednokrotne załączenie na nastawiony czas, wyzwalane zamknięciem zestyku sterującego S (Ws),
- załączenie na nastawiony czas, wyzwalane otwarciem zestyku sterującego S (Wa),
- opóźnione załączenie i wyłączenie sterowane zestykiem S (Esa),
- praca cykliczna sterowana zamykaniem zestyku sterującego S (B),
- generacja impulsu 0,5 s po upływie czasu T (T).
Przekaźnik realizuje również funkcję podstawową ON/OFF – może być stale załączony lub wyłączony.
Produkt przeznaczony jest do montażu na szynę DIN 35 mm w położeniu dowolnym, a solidne zaczepienie gwarantują dwa zaczepy - górny i dolny.Urządzenie posiada zaciski na przewody o przekroju do 2,5 mm².
Kompaktowe wymiary wynoszące 65x18x90 mm oraz szerokość jednego modułu zapewniają wygodny montaż i oszczędność miejsca w rozdzielni.
Produkt spełnia normy EN/IEC 60529.
Parametry
  • Funkcja: Wielofunkcyjność
  • Sposób montażu: Szyna DIN
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów: 1
  • Liczba styków przełącznych: 1
  • Napięcie sterowania 1 [V]: 230
  • Rodzaj napięcia sterowania 1: AC/DC
  • Częstotliwość napięcia sterowania 1 [Hz]: 50/60
  • Znamionowy prąd przełączania 250 V AC [A]: 16
  • Obciążenie znamionowe 24 V DC [V]: 16
  • Maksymalna moc [VA]: 4000
  • Rezystancja zestyków: ≤ 100 mΩ
  • Maksymalna częstość łączeń: 600 cykli/h
  • Roboczy zakres napięcia zasilania: 0,9 - 1,1 Un
  • Trwałość łączeniowa AC: > 0,5 x 10^5
  • Przewody zaciskowe [mm2]: 2.5
  • Liczba i rodzaj styków: 1P
  • Typ styków: AgSnO2
  • Wilgotność względna [%]: do 85
  • Odporność na udary [g]: 15
  • Odporność na wibracje: 0,35 mm DA
  • Kategoria przepięciowa: III
  • Klasa Palności Obudowy UL94: V0
  • Temperatura przechowywania [°C]:  -40°C do +70°C
  • Temperatura operacyjna [°C]: -20℃~+50℃