VTAC2557
3800157632720
134743
Opis produktu Oszczędność energii Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego Kompatybilny z większością naszych modeli z oferty Sprawdzona jakość Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Obszary zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i podwórka Obszary wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i klatki schodowe Cechy produktu Moc 24W Max Napięcie 12V Symbol 2557 Kod kreskowy EAN 3800157632720 Kod produktu VT-8072 Napięcie wejściowe DC 12V Materiał...
Opis produktu Oszczędność energii Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego Kompatybilny z większością naszych modeli z oferty Sprawdzona jakość Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Obszary zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i podwórka Obszary wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i klatki schodowe Cechy produktu Moc 24W Max Napięcie 12V Symbol 2557 Kod kreskowy EAN 3800157632720 Kod produktu VT-8072 Napięcie wejściowe DC 12V Materiał Tworzywo Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Warunki pracy -20st +45st Zgodność Paski LED Waga produktu 0,018 Objętość 0,00007 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Ilość na palecie 9600 Opakowanie zbiorcze 200 Parametry Zbliżeniowy ETIM EC002707 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 24W Max |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 2557 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157632720 |
| Kod produktu | VT-8072 |
| Napięcie wejściowe | DC 12V |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Paski LED |
| Waga produktu | 0,018 |
| Objętość | 0,00007 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Ilość na palecie | 9600 |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Parametry | Zbliżeniowy |
| ETIM | EC002707 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".