Czujnik obecności 2-kanałowy sufitowy biały Oszczędzanie energii poprzez załączanie oświetlenia w zależności od wykrycia obecności i/lub natężenia światła dziennego. Drugi kanał uwzględniający wyłącznie obecność ruchu. Drugi kanał do załączania np.: ogrzewania, wentylacji po wykryciu obecności. Do detekcji ruchu lub obecności w pomieszczeniach i korytarzach do montażu sufitowego, podtynkowego. Funkcja master dla EE810. Z wejściem sterowania do przełączania styków (odwracanie stanu)...
Czujnik obecności 2-kanałowy sufitowy biały Oszczędzanie energii poprzez załączanie oświetlenia w zależności od wykrycia obecności i/lub natężenia światła dziennego. Drugi kanał uwzględniający wyłącznie obecność ruchu. Drugi kanał do załączania np.: ogrzewania, wentylacji po wykryciu obecności. Do detekcji ruchu lub obecności w pomieszczeniach i korytarzach do montażu sufitowego, podtynkowego. Funkcja master dla EE810. Z wejściem sterowania do przełączania styków (odwracanie stanu) adaptacja do warunków pomieszczenia dzięki obracanej soczewce. Zdolność wyłączania: 16A 250V AC1 Rodzaj styku: 1 NO Maksymalna moc żarówek 230V: 0/1500 W Kąt detekcji: 360 ° Marka: Hager lub Berker lub odpowiednik Montaż: Zagłębione częściowo z trybem testowym dwa oddzielne kanały funkcyjne dla funkcji zależnych i niezależnych od natężenia oświetlenia , załączenie i wyłączenie przez ponowne wyzwolenie łącznika przyciskowego zwiernego Częstotliwość znamionowa: 50 Hz Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): 230 V Napięcie robocze: 230 V~ +10%/-15% Prąd znamionowy przy cos φ = 0,8: maks. 16 A Zużycie energii w trybie oczekiwania (standby): ≈ 1,2 W Maksymalna... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
| Montaż: | Zagłębione częściowo |
|
|
|
|
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230 V |
| Napięcie robocze: | 230 V~ +10%/-15% |
| Prąd znamionowy przy cos φ = 0,8: | maks. 16 A |
| Zużycie energii w trybie oczekiwania (standby): | ≈ 1,2 W |
| Maksymalna moc żarówek 230V: | 0/1500 W |
| |
|
| Maksymalny zasięg transmisji: | 12 m |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Zakres detekcji (odległość) - front: | 7 m |
| Zakres detekcji (odległość) - bok: | 13 m |
| Kąt detekcji: | 360 ° |
| Kąt detekcji: | 360 ° |
| Ø pola detekcji, na wysokości biurka: | ≈ 5 m |
| Ø pola detekcji, na poziomie podłogi: | ≈ 12 m |
| Średnica obszaru detekcji na podłodze: | 12 m |
| Kolor: | biały |
| Długość: | 100 mm |
| Zalecana wysokość montażu: | 2,5 … 3,5 m |
| Zakres natężenia oświetlenia: | 5/1200 Lux |
| - ze statecznikem elektronicznym EVG: | 1000 W |
| Natężenie oświetlenia zadziałania, regulowane: | ≈ 5 … 1200 lx |
| Lampy energooszczędne: | 20 x 18 W |
| - skompensowane równolegle: | 290 W |
| - skompensowane równolegle: | 290 W |
| Lampki LED 230 V: | 20 x 18 W |
| Świetlówki halogenowe 12 V: | 1500 W |
| Żarówki i świetlówki halogenowe 230 V: | 2300 W |
| Maksymalna wysokość montażu: | 4 m |
|
| Rodzaj podłączenia: | 1 do 4 mm² |
| Rodzaj styku: | 1 NO |
| Zakres opóźnienia zadzialania: | 1, 30 min |
| Czas opóźnienia, regulowany: | ≈ 1 … 30 mn |
| Obszar detekcji: | maks. 162 m² |
| Klasa ochronności: | klasa ochronności II |
| Stopień ochrony: | IP41 |
| Temperatura robocza: | 0 … 45 °C |
| Temperatura magazynowania: | -10 do 60 °C |
| Temperatura przechowywania/transportu: | -10 … 60 °C |
| Zastosowanie: | czujnik ruchu |
| Główna linia projektowa: | czujniki ruchu |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".