VTAC6610
3800157655231
134987
Opis produktu Wysokiej jakości czujnik ruchu na podczerwień Regulowany czas, czułość światła oraz dystans Dostępne kolory biały oraz czarny Odległość detekcji 12m (przy temp. do 24st) Regulowana czułość światła 3-2000LUX Maksymlne obciążenie LED 600W Regulowany czas działania w zakresie Min. 10sec±3sec, Max. 15min±2min Cechy produktu Moc 600W Kąt świecenia 180° Napięcie 230V Symbol 6610 Kod kreskowy EAN 3800157655231 Kod produktu VT-8093 Napięcie...
Opis produktu Wysokiej jakości czujnik ruchu na podczerwień Regulowany czas, czułość światła oraz dystans Dostępne kolory biały oraz czarny Odległość detekcji 12m (przy temp. do 24st) Regulowana czułość światła 3-2000LUX Maksymlne obciążenie LED 600W Regulowany czas działania w zakresie Min. 10sec±3sec, Max. 15min±2min Cechy produktu Moc 600W Kąt świecenia 180° Napięcie 230V Symbol 6610 Kod kreskowy EAN 3800157655231 Kod produktu VT-8093 Napięcie wejściowe AC:220-240V, 50/60Hz Kolor obudowy Czarny Typ Akcesoria elektryczne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Typ czujnika Podczerwień Odległość detekcji Max.12m ( Czas reakcji czujnika 0.6 - 1.5m/s Opóźnienie Min. 10sek+/-3sek. Max. 15min+/-2min Obciążenie znamionowe 1200W Tradycyjne oświetlenie 600W halogen/LED Ambient Light Rozmiar 76x92x62,5mm Waga produktu 0,17 Objętość 0,000448 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 50 ETIM EC000133 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 600W |
| Kąt świecenia | 180° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 6610 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157655231 |
| Kod produktu | VT-8093 |
| Napięcie wejściowe | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Odległość detekcji | Max.12m (<24Âş C) |
| Czas reakcji czujnika | 0.6 - 1.5m/s |
| Opóźnienie | Min. 10sek+/-3sek. Max. 15min+/-2min |
| Obciążenie znamionowe | |
| Ambient Light | <3-2000LUX Regulowany |
| Rozmiar | 76x92x62,5mm |
| Waga produktu | 0,17 |
| Objętość | 0,000448 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC000133 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".