Opis produktu Oszczędzanie energii Dostępne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych Kompatybilny z większością naszych modeli Sprawdzona jakość od wiarygodnych dostawców Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 36W Max Napięcie 12V Symbol 2554 Kod kreskowy EAN 3800157632690 Kod produktu VT-8069 Napięcie...
Opis produktu Oszczędzanie energii Dostępne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych Kompatybilny z większością naszych modeli Sprawdzona jakość od wiarygodnych dostawców Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 36W Max Napięcie 12V Symbol 2554 Kod kreskowy EAN 3800157632690 Kod produktu VT-8069 Napięcie wejściowe DC 12V Materiał Tworzywo Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Klasa szczelności IP20 Typ czujnika Podczerwień Odległość detekcji 2-5m Opóźnienie 3min do 6min Warunki pracy -20st +45st Zgodność Paski LED Waga produktu 0,025 Objętość 0,00007 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Ilość na palecie 9600 Opakowanie zbiorcze 200 ETIM EC000133 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 36W Max |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 2554 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157632690 |
| Kod produktu | VT-8069 |
| Napięcie wejściowe | DC 12V |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Odległość detekcji | 2-5m |
| Opóźnienie | 3min do 6min |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Paski LED |
| Waga produktu | 0,025 |
| Objętość | 0,00007 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Ilość na palecie | 9600 |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| ETIM | EC000133 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".