VTAC5572
3800157620253
134957
Opis produktu Uniwersalny czujnik ruchu mikrofalowy Kilka możliwości montażu Wymiary 115x35x25mm Detekcja max. 5-10 metrów Obciążenie max. LED 200W Detekcja 180st-360st Zakres temp. pracy -25 do +50°c Klasa szczelności IP65 Oszczędność zużycia energii elektrycznej w istniejących instalacjach oświetleniowych Kompatybilny z większością oświetlenia Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne,...
Opis produktu Uniwersalny czujnik ruchu mikrofalowy Kilka możliwości montażu Wymiary 115x35x25mm Detekcja max. 5-10 metrów Obciążenie max. LED 200W Detekcja 180st-360st Zakres temp. pracy -25 do +50°c Klasa szczelności IP65 Oszczędność zużycia energii elektrycznej w istniejących instalacjach oświetleniowych Kompatybilny z większością oświetlenia Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 200W Napięcie 230V Symbol 5572 Kod kreskowy EAN 3800157620253 Kod produktu VT-8036 Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Materiał PC Kolor obudowy Czarny Typ Akcesoria elektryczne Klasa szczelności IP65 Typ czujnika Mikrofalowy Zasięg detekcji 180st Odległość detekcji 5m /10m Opóźnienie 10sek+/-3sek - 5min+/-1min Regulowany Obciążenie znamionowe Max.200W Ambient Light Rozmiar 115x35x25mm Waga produktu 0,104 Objętość 0,000243 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 3600 Opakowanie zbiorcze 100 ETIM EC000133 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 200W |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 5572 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157620253 |
| Kod produktu | VT-8036 |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Typ czujnika | Mikrofalowy |
| Zasięg detekcji | 180st |
| Odległość detekcji | 5m /10m |
| Opóźnienie | 10sek+/-3sek - 5min+/-1min Regulowany |
| Obciążenie znamionowe | Max.200W |
| Ambient Light | <25-2000LUX Regulowany |
| Rozmiar | 115x35x25mm |
| Waga produktu | 0,104 |
| Objętość | 0,000243 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 3600 |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| ETIM | EC000133 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".