VTAC4982
3800157600071
133200
Opis produktu Wymiary 55.5x116.5mm Detekcja max. 6 metrów Obciążenie max. 60W (lampy żarowe) Detekcja 360st Klasa szczelności IP20 Oszczędność zużycia energii elektrycznej w istniejących instalacjach oświetleniowych Kompatybilny z większością oświetlenia Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 60W Kąt świecenia 360°...
Opis produktu Wymiary 55.5x116.5mm Detekcja max. 6 metrów Obciążenie max. 60W (lampy żarowe) Detekcja 360st Klasa szczelności IP20 Oszczędność zużycia energii elektrycznej w istniejących instalacjach oświetleniowych Kompatybilny z większością oświetlenia Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 60W Kąt świecenia 360° Napięcie 230V Symbol 4982 Kod kreskowy EAN 3800157600071 Kod produktu VT-8005 Trzonek E27 Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 100-240V Częstotliwość 50/60Hz Materiał Tworzywo, Aluminium Kolor obudowy Biały Typ Akcesoria elektryczne Klasa szczelności IP20 Typ czujnika Podczerwień Zasięg detekcji 360st Odległość detekcji Max.6m ( Opóźnienie 10sek +/- 3sek - 5min +/- 1min. Regulowany Ambient Light Zgodność Żarówki E27 Rozmiar 55,5x116,5mm Waga produktu 0,122 Objętość 0,00058 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 1800 Opakowanie zbiorcze 50 ETIM EC000133 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 60W |
| Kąt świecenia | 360° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 4982 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157600071 |
| Kod produktu | VT-8005 |
| Trzonek | E27 |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | Tworzywo, Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Zasięg detekcji | 360st |
| Odległość detekcji | Max.6m (<24st C) |
| Opóźnienie | 10sek +/- 3sek - 5min +/- 1min. Regulowany |
| Ambient Light | <3-2000LUX Regulowany |
| Zgodność | Żarówki E27 |
| Rozmiar | 55,5x116,5mm |
| Waga produktu | 0,122 |
| Objętość | 0,00058 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 1800 |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC000133 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".