Opis produktu Funkcja manualnego ustawienia pracy czujnika:1. Wyłącz i włącz przełącznik ścienny w ciągu 3 sekund, czujnik ruchu zostanie odcięty i wyłączony. Światło będzie świeciło na stałe.2. Aby przywrócić pracę czujnika do funkcji automatycznej odłącz zasilanie (np. wyłącznikiem ściennym) na przynajmniej 20 sekund, następnie włącz.3. Jeśli światło pozostaje włączone przez dłuższy czas czujnik przełączy się w tryb automatyczny kiedy światło zewnętrzne osiągnie poziom 100LUX - czujnik...
Opis produktu Funkcja manualnego ustawienia pracy czujnika:1. Wyłącz i włącz przełącznik ścienny w ciągu 3 sekund, czujnik ruchu zostanie odcięty i wyłączony. Światło będzie świeciło na stałe.2. Aby przywrócić pracę czujnika do funkcji automatycznej odłącz zasilanie (np. wyłącznikiem ściennym) na przynajmniej 20 sekund, następnie włącz.3. Jeśli światło pozostaje włączone przez dłuższy czas czujnik przełączy się w tryb automatyczny kiedy światło zewnętrzne osiągnie poziom 100LUX - czujnik wyłączy światło automatycznie jeśli do pomieszczenia wpada naturalne światło (na poziomie min. 100 LUX) Wymiary 86.4x86.4x60.4mm Detekcja max. 12 metrów Obciążenie max. LED 300W Detekcja 180st Zakres temp. pracy -25 do +50°c Klasa szczelności IP44 Oszczędność zużycia energii elektrycznej w istniejących instalacjach oświetleniowych Kompatybilny z większością oświetlenia Szeroka gama modeli do wyboru Zastosowanie Tereny zewnętrzne, takie jak parkingi, garaże, ogrody i place Zastosowania wewnętrzne, takie jak korytarze, hole i schody Cechy produktu Moc 1200W Napięcie 230V Symbol 1356 Kod kreskowy EAN 3800157624817 Kod produktu VT-8051 Kształt Okrągły Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Kolor obudowy Biały Typ Akcesoria... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 1200W |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 1356 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157624817 |
| Kod produktu | VT-8051 |
| Kształt | Okrągły |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Zasięg detekcji | 360st |
| Odległość detekcji | Max.6m (<24st C) |
| Czas reakcji czujnika | 0.6 - 1.5m/s |
| Opóźnienie | Min. 10sek+/-3sek. Max. 15min+/-2min |
| Obciążenie znamionowe | Max.1200W / 300W LED |
| Ambient Light | <3-2000LUX Regulowany |
| Zgodność | zakres do 300W |
| Średnica | 76mm |
| Rozmiar | 10x78x82mm |
| Waga produktu | 0,133 |
| Objętość | 0,0006 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 1400 |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Dodatkowe informacje | Funkcja manualna, Wysokość montażu 2,2 - 4m |
| ETIM | EC000133 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".