Wkładka topikowa WTS-20A/500V 2szt Orno FLI-01(DII)/20/2
Indeks:
FLI-01(DII)/20/2
EAN:
ID:
182452
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-20A/500V w opakowaniach 2szt/op. Zwarciowa zdolność wyłączania AC: 50 kA Wielkość: DII Zwarciowa zdolność wyłączania DC: 8 kA Typ: D Starty mocy Pd: 4.4 W Charakterystyka: DZ Prąd znamionowy: 20 A Napięcie znamionowe AC: 500 V Napięcie znamionowe DC: 250 V Virone 5904988901456
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 8 dni.
323 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Wkładka topikowa WTS-20A/500V 2szt Orno FLI-01(DII)/20/2 5 1 5 1
2 lata
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-20A/500V w opakowaniach 2szt/op.
  • Typ: D
  • Starty mocy Pd: 4.4 W
  • Charakterystyka: DZ
  • Prąd znamionowy: 20 A
  • Napięcie znamionowe AC: 500 V
  • Napięcie znamionowe DC: 250 V