Wkładka topikowa WTS-10A/500V 25 szt. Orno FLI-01(DII)/10/25
Indeks:
FLI-01(DII)/10/25
EAN:
ID:
182449
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-10A/500V w opakowaniach 25 szt./op. Zwarciowa zdolność wyłączania AC: 50 kA Wielkość: DII Zwarciowa zdolność wyłączania DC: 8 kA Typ: D Starty mocy Pd: 3.4 W Charakterystyka: DZ Prąd znamionowy: 10 A Napięcie znamionowe AC: 500 V Napięcie znamionowe DC: 250 V Virone 5904988900138
Więcej szczegółów
ETI_POLAM
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 7 dni.
28 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Wkładka topikowa WTS-10A/500V 25 szt. Orno FLI-01(DII)/10/25 5 1 5 1
2 lata
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-10A/500V w opakowaniach 25 szt./op.
  • Zwarciowa zdolność wyłączania AC: 50 kA
  • Wielkość: DII
  • Zwarciowa zdolność wyłączania DC: 8 kA
  • Typ: D
  • Starty mocy Pd: 3.4 W
  • Charakterystyka: DZ
  • Prąd znamionowy: 10 A
  • Napięcie znamionowe AC: 500 V
  • Napięcie znamionowe DC: 250 V