WKŁADKA TOPIKOWA CYLINDRYCZNA 10x38MM 1000V DC 30A Bemko A13-FL-10X38-30
Indeks:
A13-FL-10X38-30
EAN:
ID:
212291
Charakterystyka: gPV Długość: 10mm Napięcie znamionowe: 1000V DC Szerokość: 10mm Wysokość: 38mm Prąd znamionowy: 30A Marka: Schelinger
Więcej szczegółów
Schelinger
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
WKŁADKA TOPIKOWA CYLINDRYCZNA 10x38MM 1000V DC 30A Bemko A13-FL-10X38-30 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: gPV
  • Długość: 10mm
  • Napięcie znamionowe: 1000V DC
  • Szerokość: 10mm
  • Wysokość: 38mm
  • Prąd znamionowy: 30A