Technologia w Twoim domu – część II

Posted by PORADNIK 05-02-2019
 Technologia w Twoim domu – część II

Akcesoria technologiczne, które ułatwią Ci codzienne życie

Postęp technologiczny dociera do wszystkich zakamarków naszej codzienności. Korzystamy z telefonów bardziej zaawansowanych niż komputery sprzed zaledwie kilku lat, nasze samochody są wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, a hurtownia elektryczna staje się na etapie wyposażenia domu partnerem w poprawianiu komfortu naszych mieszkań.

oświetlenie schodowe

 

Automatyka w domu - co zyskujesz?

 Dział automatyki w sklepie takim jak e-domus.com.pl to miejsce, gdzie nabyć można nie tylko automaty schodowe, jakimi dysponuje w szerokiej gamie kształtów i kolorów każda hurtownia elektryczna. To również wybór wszelkiego rodzaju czujników ruchu, programatorów i wyłączników czasowych, które obok innych funkcji przede wszystkim pomagają nam w rezultacie zredukować rachunki za energię elektryczną.

Bezpieczeństwo dzięki wyłącznikom czasowym

  Oszczędność i ochrona dóbr naturalnych naszej planety to nie jedyny argument za montażem automatyki w domu.

  Weźmy pod uwagę programatory czasowe...

  Jak powszechnie wiadomo, nasza dłuższa nieobecność w domu kusi włamywaczy. Zazwyczaj obserwują oni okna naszego mieszkania i brak światła nocą, to dla nich "zielone światło", że można działać śmiało i bez przeszkód.

  Programator czasowy wyposażony w funkcję symulatora obecności, na przykład taki, jak ten: https://e-domus.com.pl/programatory-czasowe/1345-programator-czasowy-zcm-11.html, wyprowadza potencjalnych rabusiów z błogiego przekonania, że włamanie przebiegnie łatwo i przyjemnie. Niewielki jednorazowy wydatek na taki programator, to nieproporcjonalnie duża inwestycja w bezpieczeństwo.

hurtownia elektryczna

Jeśli dorzucimy do tego efekt działania sterownika rolet, przy kilkudniowej nieobecności złodziej nie będzie miał żadnej pewności, że nikt go nie zaskoczy podczas próby włamania i po prostu odpuści sobie całe przedsięwzięcie.

Wygodnie steruj nie tylko oświetleniem

Dzięki ściemniaczom, wyłącznikom czasowym i wspomnianym programatorom nie tylko oszczędzamy i dbamy o bezpieczeństwo. Żyje się nam po prostu przyjemniej, kiedy możemy zaprogramować oświetlenie, czy ogrzewanie w naszym mieszkaniu zgodnie z trybem dnia.

 Automatyka myśli za nas o włączeniu elektrycznych grzejników tuż przed powrotem domowników z pracy, czy szkoły. Wyłącza również oświetlenie o określonej godzinie, kiedy zdarzy nam się zasnąć z książką.

Dostępny dziś poziom automatyki dla domu, jeszcze w przypadku naszych rodziców i dziadków był w sferze marzeń rodem z powieści SF.

 Dziś takimi urządzeniami dysponuje dobra hurtownia elektryczna z ofertą on-line. Nic, tylko korzystać!