hurtownia elektryczna

Oczyszczacz powietrza nowym must have ?

Posted by AKTUALNOŚCI 05-02-2019
Oczyszczacz powietrza nowym must have ?

Oczyszczacz powietrza w Twoim domu to podstawa!

W czasie kiedy smog towarzyszy nam na co dzień, nie możemy bagatelizować tego realnego problemu. Według statystyk to właśnie nad naszym krajem unosi się największa czarna chmura. To już standard, że w programach pogodowych, jest specjalny wątek smogowy i codzienne wyniki dla każdego regionu. Maski smogowe zaczynają być nie tylko elementem chroniącym, lecz także modną częścią stylizacji.

Coraz więcej osób próbując chronić zdrowie swoje i najbliższych, decyduje się na kupno oczyszczacza powietrza. Posiadanie tego urządzenia urosło już do rangi "must have", w wyposażeniu domu. To bardzo dobre posunięcie, ponieważ oczyszczacz jest bardzo praktycznym i funkcjonalnym dodatkiem, który dba o powietrze, którym oddychamy w naszym domu lub w firmie. Na rynku jest szeroki wybór tego typu sprzętu, więc przed podjęciem decyzji najlepiej sprawdzić jakie potrzebne funkcje może mieć nasz oczyszczacz powietrza.

Od bardzo podstawowych wersji jak ta: PURIE APF-W/GR o niewielkich rozmiarach, mocy 12W oraz 60Hz i wbudowanym filtrem PURIE, który usuwa nieprzyjemne zapachy. Model posiada 4-stopniowy system filtracji, który usuwa do 99,7% wszystkich zanieczyszczeń jak kurz, roztocza oraz inne drobnoustroje. Wbudowana lampa UV niszczy wirusy i bakterie a jonizacja eliminuje jony dodatnie, które wytwarza Twój sprzęt RTV. Dzięki jego niewielkim rozmiarom z powodzeniem możemy go umieścić w dziecięcym pokoju.

oczyszczacz powietrza

Kolejna propozycja to stojący oczyszczacz powietrza, przeznaczony do powierzchni ok. 22 mkw. Posiada bardzo podobne funkcje do wyżej wymienionego z tym, że ten model jest mocniejszy 50W oraz aż 5-stopniowy poziom filtracji. Został zaprojektowany w bardzo klasycznym stylu, który bardzo dobrze wpasowuje się do różnych pomieszczeń.

oczyszczacz powietrza

Ostatni model dostępny na rynku to Oczyszczacz powietrza przeznaczony do warunków domowych oraz biurowych do powierzchni ok. 50 mkw. Posiada wszystkie możliwe funkcje oczyszczacza. Wbudowany dwupoziomowy filtry, które pozbędą się roztoczy, sierści, alergenów oraz dymu. Wysokiej jakości filtr HEPA13, jonizator oraz lampa UV również skutecznie poprawią nasz komfort oddychania, oraz polepszą samopoczucie w ciągu dnia. Funkcja SLEEP zredukuje poziom hałasu oraz wszelkich diod, które mogłyby zakłócać zasypianie. Czytelny interfejs wskaże nam jakość powietrza w otoczeniu, a sami będziemy mogli ustawić Timer naszego oczyszczacza, który po upłynięciu wskazanego czasu samoczynnie się wyłączy. Inwestycja w oczyszczacz wyjdzie nam na zdrowie!

oczyszczacz powietrza