Czajnik z podstawką sterującą 1L, 1100W, Huslog TFO AGDAOHUS100052
Indeks:
AGDAOHUS100052
Więcej szczegółów
Huslog
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Czajnik z podstawką sterującą 1L, 1100W, Huslog TFO AGDAOHUS100052 5 1 5 1
2 lata
Huslog Czajnik z podstawką sterującą TFO AGDAOHUS100052
• 91°C
• 93°C
• 96°C
Dane techniczne:
Model AK-02044H
Zasilanie 220–240 V~ 50–60 Hz
Moc 900–1100 W
Pojemność 1 l
W zestawie:
Czajnik z podstawką sterującą
Podstawa z przewodem zasilającym
Instrukcja obsługi
  • Marka: Huslog
  • Pojemność: 1 l
  • Napięcie zasilania: 220-240 V~ 50/60 Hz
  • Maksymalna moc: 1 100 W