Huslog Blender ręczny 1000W TFO AGDAOHUS100055
Indeks:
AGDAOHUS100055
Więcej szczegółów
Huslog
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Huslog Blender ręczny 1000W TFO AGDAOHUS100055 5 1 5 1
2 lata
Blender ręczny Huslog z możliwością regulacji obrotów.
Blender posiada w zestawie przydatny pojemnik z miarką.
Funkcja turbo – blender ręczny posiada dodatkową funkcję turbo, dzięki której pracuje na maksymalnych obrotach. Dzięki mocy aż 1000 W poradzi sobie nawet z bardzo twardymi produktami.
Pojemnik z miarką – jednocześnie odmierzysz produkty i zblendujesz przy użyciu stopy blendera.
Dane techniczne:
Model HUS1000
Zasilanie 220–240 V~ 50–60 Hz
Moc 1000W
W zestawie:
Blender ręczny 1000 W
Stopa blendera
Pojemnik z miarką
Instrukcja obsługi
  • Marka: Huslog
  • Napięcie zasilania: 220-240 V~ 50/60 Hz
  • Maksymalna moc: 1 000 W