Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówki LED G63.5 

Fenomen żarówki g63.5 polega na jej kształcie, który przypomina kapsułkę. To właśnie ten opływowy kształt pozwala na dokładne dopasowanie ich do oprawy meblowej. Najczęściej stosuje się je w sklepach, restauracjach i hotelach. Jak wszystkie inne rodzaje żarówek LED, te również posiadają różne parametry, aby móc pokryć jak najszerszych zakres zai...

Fenomen żarówki g63.5 polega na jej kształcie, który przypomina kapsułkę. To właśnie ten opływowy kształt pozwala na dokładne dopasowanie ich do oprawy meblowej. Najczęściej stosuje się je w sklepach, restauracjach i hotelach. Jak wszystkie inne rodzaje żarówek LED, te również posiadają różne parametry, aby móc pokryć jak najszerszych zakres zainteresowań klienta. Temperatura barwowa lub barwa światła może by ciepła lub zimna. Żarówka led może posiadać różną moc, a ich ceny uzależnione są od producenta i cech (np. trzonek), jakich poszukujemy. Najczęściej posiadają napięcie 12V, ale nie jest to regułą.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij