Lampki czołowe | Czołówka do biegania | E-Hurtownia - E-DOMUS
Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Latarki czołowe ID: 3131

Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,58

Praktyczna czołówka LED COB odporna na uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte. Komplet zawiera pasek odblaskowy o wysokiej jakości.

średnia ocen: 4,50

Praktyczna czołówka LED CREE odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte. Komplet zawiera wysokiej jakości pasek ze świetlną sygnalizacją LED, hak do zawieszania i gwizdek bezpieczeństwa.

średnia ocen: 4,50

yczna czołówka LED odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte.

średnia ocen: 4,21

Praktyczna czołówka LED odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte.

średnia ocen: 4,25

Odporna na uderzenia akumulatorowa czołówka 5 W CREE LED jest idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie potrzebujemy światła, ale nie mamy wolnych rąk. Jej częścią jest wysokiej jakości pasek odblaskowy.

średnia ocen: 4,56

Praktyczna czołówka LED o wysokiej jakości jest idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie światło jest potrzebne, a my nie mamy wolnych rąk.

średnia ocen: 4,57
Zobacz

OR-LT-1505


0
21,43 zł OrnoOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,45
Zobacz

OR-LT-1506


0
13,19 zł OrnoOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 5,00
Zobacz

OR-LT-1513


0
11,83 zł OrnoOczekiwanie na dostawę

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij