Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Gniazda abonenckie ID: 3058

Siatka
Lista
średnia ocen: 4,91

Zasilacz stabilizowany (adapter) ze zwrotnicą F i dwoma konektorami do łatwego podłączenia przewodu koncentrycznego.

średnia ocen: 4,84

Gniazdko abonenckie EU 3303 satelitarne końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio + SAT. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą lub set-top-boxem. Gniazdko przelotowe SAT do napięcia prądu stałego może być również wykorzystane do doprowadzenia zasilania do przedwzmacniacza anteny telewizji naziemnej.

średnia ocen: 4,53

Gniazdko abonenckie EU 3303 satelitarne końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio + SAT. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-box.

średnia ocen: 4,45

Gniazdko abonenckie EU 3503 końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą, set-top-boxem, Internetem albo telefonem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.

średnia ocen: 4,33

Gniazdko abonenckie EU 3614 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 14 dB, tłumieniem przelotowym 1,5 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięci

średnia ocen: 4,43

Gniazdko abonenckie EU 3601 końcowe z tłumieniem 1 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.

średnia ocen: 4,29
Zobacz

J0200J


0

Gniazdko abonenckie EU 3503 końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą lub set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.

21,45 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,91

Gniazdko abonenckie EU 3407 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 3 dB, tłumieniem przelotowym 7 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdko przelotowe SAT do napięcia prądu

33,90 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,66
Zobacz

J0222J


0

Gniazdko abonenckie EU 3614 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 3 dB, tłumieniem przelotowym 14 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia

24,53 zł EMOSOczekiwanie na dostawę

Gniazda abonenckie są odpowiedzialne za rozdzielenie sygnału. Sygnały są doprowadzane do oddzielnych wyjść, z czego jeden jest radiofoniczny, a drugi to telewizyjny. Gniazda pozwalają na rozdzielenie i doprowadzenie sygnałów do radia i telewizji. Miejsce, z którego pochodzą nazywa się sznurem abonenckim. Gniazda abonenckie rozróżnia się na końco...

Gniazda abonenckie są odpowiedzialne za rozdzielenie sygnału. Sygnały są doprowadzane do oddzielnych wyjść, z czego jeden jest radiofoniczny, a drugi to telewizyjny. Gniazda pozwalają na rozdzielenie i doprowadzenie sygnałów do radia i telewizji. Miejsce, z którego pochodzą nazywa się sznurem abonenckim. Gniazda abonenckie rozróżnia się na końcowe, przelotowe oraz nieprzelotowe.

Gniazdo abonenckie przelotowe – używane jako pośrednie gniazdo w pionie, które jest stosowane w pionie abonenckim. Więcej niż jeden tuner nie powinien zostać podłączony do takiego gniazdo, ponieważ może to spowodować przeciążenie.

Gniazdo abonenckie nieprzelotowe – stosuje się je na koniec linii abonenckiej.

Gniazdo abonenckie końcowe- w jednym pionie abonenckim sprawuje funkcję ostatniego gniazda oraz ma dużą wartość tłumienia sprężania.
Powszechnie stosowane są tunery z PVR, które posiadają opcję nagrywania, stąd dużą popularnością cieszą się gniazda posiadające podwójną dystrybucję SAT (dwa niezależne sygnały satelitarne są wymagane).
W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości gniazda marki Emos, które prawidłowo i zgodnie z opisem spełniają swoje funkcje. W niektórych modelach oprawa jest dostępna w zestawie. Oferujemy również produkty komplementarne.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij