Zasilacz stabilizowany (adapter) ze zwrotnicą F i dwoma konektorami do łatwego podłączenia przewodu koncentrycznego.
Gniazdko abonenckie EU 3303 satelitarne końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio + SAT. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-box.
Gniazdko abonenckie EU 3503 końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą, set-top-boxem, Internetem albo telefonem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.
Gniazdko abonenckie EU 3614 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 14 dB, tłumieniem przelotowym 1,5 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięci
Gniazdko abonenckie EU 3407 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 3 dB, tłumieniem przelotowym 7 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdko przelotowe SAT do napięcia prądu
Gniazdko abonenckie EU 3601 końcowe z tłumieniem 1 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.
Gniazdko abonenckie EU 3503 końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą lub set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia prądu stałego.
Gniazdko abonenckie EU 3614 przelotowe z tłumieniem odgałęzienia 3 dB, tłumieniem przelotowym 14 dB i wyjściami TV + R. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą albo set-top-boxem. Gniazdo nie jest przelotowe dla napięcia
Gniazdko abonenckie EU 3303 satelitarne końcowe z tłumieniem 3 dB i wyjściami do TV + Radio + SAT. Gniazdko abonenckie łączy na przykład antenę z telewizorem, satelitą lub set-top-boxem. Gniazdko przelotowe SAT do napięcia prądu stałego może być również wykorzystane do doprowadzenia zasilania do przedwzmacniacza anteny telewizji naziemnej.
Gniazda abonenckie są odpowiedzialne za rozdzielenie sygnału. Sygnały są doprowadzane do oddzielnych wyjść, z czego jeden jest radiofoniczny, a drugi to telewizyjny. Gniazda pozwalają na rozdzielenie i doprowadzenie sygnałów do radia i telewizji. Miejsce, z którego pochodzą nazywa się sznurem abonenckim. Gniazda abonenckie rozróżnia się na końco...
Gniazda abonenckie są odpowiedzialne za rozdzielenie sygnału. Sygnały są doprowadzane do oddzielnych wyjść, z czego jeden jest radiofoniczny, a drugi to telewizyjny. Gniazda pozwalają na rozdzielenie i doprowadzenie sygnałów do radia i telewizji. Miejsce, z którego pochodzą nazywa się sznurem abonenckim. Gniazda abonenckie rozróżnia się na końcowe, przelotowe oraz nieprzelotowe.
Gniazdo abonenckie przelotowe – używane jako pośrednie gniazdo w pionie, które jest stosowane w pionie abonenckim. Więcej niż jeden tuner nie powinien zostać podłączony do takiego gniazdo, ponieważ może to spowodować przeciążenie.
Gniazdo abonenckie nieprzelotowe – stosuje się je na koniec linii abonenckiej.
Gniazdo abonenckie końcowe- w jednym pionie abonenckim sprawuje funkcję ostatniego gniazda oraz ma dużą wartość tłumienia sprężania.
Powszechnie stosowane są tunery z PVR, które posiadają opcję nagrywania, stąd dużą popularnością cieszą się gniazda posiadające podwójną dystrybucję SAT (dwa niezależne sygnały satelitarne są wymagane).
W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości gniazda marki Emos, które prawidłowo i zgodnie z opisem spełniają swoje funkcje. W niektórych modelach oprawa jest dostępna w zestawie. Oferujemy również produkty komplementarne.