Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Skrzynka na listy z wideodomofonem 

Siatka
Lista
Zobacz

S551-SK

Przelotowa skrzynka na listy jednowrzutowa z wbudowanym panelem wideodomofonowym Vidos S551.  Skrzynka przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

1 660,50 zł VIDOSOczekiwanie na dostawę
Zobacz

S561D-SK

Przelotowa skrzynka na listy z jednym wrzutem z wbudowanym panelem wideodomofonowym  S561D. Jednorodzinna stacja bramowa wbudowana w skrzynkę, wyposażona jest w zamek szyfrowy umożliwiający otwieranie furtki kodem.

2 091,00 zł VIDOSOczekiwanie na dostawę
Zobacz

S562D-SK

Przelotowa skrzynka na listy z jednym wrzutem z wbudowanym panelem wideodomofonowym  S562D. Dwurodzinna stacja bramowa wbudowana w skrzynkę, wyposażona jest w zamek szyfrowy umożliwiający otwieranie furtki kodem.

2 152,50 zł VIDOSOczekiwanie na dostawę

Skrzynka na listy z wideodomofonem jest przeznaczona do montażu nie tylko w murze, ale również w słupku ogrodzenia. Produkt odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz bardzo solidne wykończenie. Jest to zasługa tego, że skrzynka została wykonana z rewelacyjnej jakości materiałów.

Skrzynka jest odporna na wszelkie ...

Skrzynka na listy z wideodomofonem jest przeznaczona do montażu nie tylko w murze, ale również w słupku ogrodzenia. Produkt odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz bardzo solidne wykończenie. Jest to zasługa tego, że skrzynka została wykonana z rewelacyjnej jakości materiałów.

Skrzynka jest odporna na wszelkie działania atmosferyczne. Panel przedni jest zabezpieczony w odpowiedni sposób. Otwór posiada zagięcie w przedniej części, które sprawia, że nie każdy może wyjąć listy ze skrzynki. Jest to z pewnością ogromna zaleta dla każdej osoby, która zdecyduje się na zakup tego typu produktu. Panel tylny ma zamontowane drzwiczki, które są zabezpieczone w odpowiedni sposób.

W sklepie internetowym jest możliwość modyfikacji produktów, dzięki czemu każdy może dostosować skrzynkę do swoich potrzeb. Na przykład klient może zdecydować, że szuflada skrzynki na listy będzie wykonana ze stali nierdzewnej. Szuflada może mieć również inną głębokość. Jeśli dana osoba zażyczy sobie, aby skrzynka była lakierowana musi poczekać kilka dni na realizację takiego projektu.

Skrzynka na listy z wideodomofonem cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Produkt ten jest niezwykle nowoczesny, funkcjonalny oraz oryginalny. Na pewno posłuży każdej osobie przez wiele lat, ponieważ skrzynkę jest ciężko zniszczyć. Warto również wspomnieć o tym, że skrzynka na listy jest bardzo łatwa do zamontowania. Każdy poradzi sobie z tą czynnością samodzielnie.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij