Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl
Siatka
Lista
Zobacz

M270WS2

Głośnomówiący, kolorowy monitor ze słuchawką i pamięcią zdjęć  M270W-S1

1 328,40 zł VIDOSOczekiwanie na dostawę

Bramka IP to moduł umożliwiający przekierowanie rozmowy z analogowego wideodomofonu Vidos na dowolne urządzenie mobilne pracujące w systemie Android lub iOS.

1 162,35 zł VIDOSOczekiwanie na dostawę

Marka Vidos jest połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu. Domofony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zarówno domofon, jak i wideodomofon Vidos to urządzenia najwyższej jakości. W naszym sklepie internetowym można nabyć monitory, jednorodzinne stacje bramowe, wielorodzi...

Marka Vidos jest połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu. Domofony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zarówno domofon, jak i wideodomofon Vidos to urządzenia najwyższej jakości. W naszym sklepie internetowym można nabyć monitory, jednorodzinne stacje bramowe, wielorodzinne stacje bramowe, akcesoria wideodomofonowe oraz skrzynki na listy z wideodomofonem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij