Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Akcesoria GSM ID: 3156

Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,60
Zobacz

SM7021BL


799

Przewód USB w wersji 3.1 ze złączem C do szybkiego ładowania i transmisji danych najnowszych telefonów komórkowych i innych urządzeń.

średnia ocen: 4,28

Uniwersalna ładowarka samochodowa USB do telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Możliwość szybkiego ładowania kompatybilnych urządzeń z procesorami Qualcomm. Maksymalne wyposażenie w zabezpieczenia elektroniczne i elementy bezpieczeństwa.

średnia ocen: 4,93

Uniwersalny adapter samochodowy USB do ładowania telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Maksymalne wyposażenie w elektroniczne elementy ochronne i zabezpieczające.

średnia ocen: 4,87

Uniwersalna ładowarka samochodowa USB do telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Maksymalne wyposażenie w zabezpieczenia elektroniczne i elementy bezpieczeństwa.

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij