EURA 2 ŻYŁY 

Siatka
Lista

Monitor VDA-09A5 wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7 Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, oferuje szereg innych ciekawych funkcji. W monitorze znajduje się moduł wewnętrznej pamięci cyfrowej a także gniazdo zewnętrznej pamięci ?...

VDA-11A5 to monitor wideodomofonu, w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 10. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim. Współpracuje z każdą kasetą zewnętrzną (wideobramofonem), kompatybilną z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY.

Monitor wideodomofonu VDA-13A5 wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7. Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, wideodomofon oferuje szereg innych ciekawych funkcji. Monitor wideodomofonu wyposażony został w gniazdo zewnętrznej pamięci ?...

Monitor VDA-21A5 wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 oraz graficzne menu ekranowe (OSD) w języku polskim. Podczas obsługi monitora z prawej strony jego ekranu pojawiają się specjalne znaki graficzne (ikony) lub nazwy dostępnych funkcji. 

VDA-24A5 to unifon (słuchawka audio), w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Przeznaczony jest do zainstalowania wewnątrz lokalu, można zainstalować go na posesji zamiast monitora głównego (jako domofon audio do rozmowy z osobą przy wejściu oraz zwalniania rygla) lub zamiast monitora dodatkowego (czyli rozbudować monitor główny o dodatkową...

VDA-27A5 to monitor wideodomofonu, w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 3.5. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim.

VDA-40A5 to kolorowy monitor wideodomofonu, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim. Współpracuje z każdą kasetą zewnętrzną (wideobramofonem), kompatybilną z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY.

VDA-41A5 to kolorowy monitor wideodomofonu, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 7. Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, monitor oferuje szereg innych ciekawych funkcji.

Kaseta zewnętrzna wideodomofonu VDA-14A5 to jednorodzinny wideobramofon z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony w wysokiej jakości kamerę kolorową z przetwornikiem obrazu CCD, zamkniętą w obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej.

Kaseta zewnętrzna VDA-16A5 to 2-lokatorski wideobramofon (z 2 oddzielnymi przyciskami wywołania ? po jednym dla każdego z lokatorów). Wyposażona jest w wysokiej jakości kamerę kolorową z przetwornikiem obrazu CCD. Obserwację o zmroku wspomaga zestaw 6 diod LED pracujących w paśmie podczerwieni.

Kaseta zewnętrzna VDA-17A5 to jednorodzinny wideo-bramofon, z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony dodatkowo w dotykową klawiaturę numeryczną służącą do otwierania wejścia na posesję (zwalniania rygla elektromagnetycznego) przy użyciu kodu dostępu. przeznaczona jest do montażu natynkowego.

Zasilacz VZA-55A5 może zasilać wszystkie konfiguracje systemu EURA-2EASY, czyli systemy 1- i wielo-rodzinne. Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN. Do systemów 1-rodzinnych z 1 monitorem wystarczy z powodzeniem zastosować zasilacz o mniejszej wydajności prądowej ? model VZA-53A5.

Kaseta zewnętrzna VDA-19A5 to jednorodzinny wideo-bramofon, z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony dodatkowo w dotykową klawiaturę numeryczną służącą do otwierania wejścia na posesję (zwalniania rygla elektromagnetycznego) przy użyciu kodu dostępu. Przeznaczona jest do montażu podtynkowego.

Kaseta zewnętrzna VDA-22A5 to jednorodzinny wideo-bramofon, z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony dodatkowo w magnetyczny czytnik kart zbliżeniowych, służący do otwierania wejścia na posesję (zwalniania rygla elektromagnetycznego). Kaseta przeznaczona jest do montażu natynkowego. Dostępna jest również wersja podtynkowa (model VDA-23A5) - identyczna...

Kaseta zewnętrzna VDA-23A5 to jednorodzinny wideo-bramofon, z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony dodatkowo w magnetyczny czytnik kart zbliżeniowych, służący do otwierania wejścia na posesję (zwalniania rygla elektromagnetycznego). Kaseta przeznaczona jest do montażu podtynkowego. Dostępna jest również wersja natynkowa (model VDA-22A5) - identyczna...

Kaseta zewnętrzna VDA-15A5 to wideo-bramofon wielorodzinny, wyposażony w klawiaturę numeryczną służącą do wywołania konkretnego lokatora lub wejścia użytkownika na posesję przy pomocy hasła dostępu. Dodatkowo kaseta wyposażona jest w magnetyczny czytnik kart zbliżeniowych, służący również do otwierania wejścia na posesję. 

VXA-48A5 to specjalny moduł w pełni kompatybilny z systemem EURA-2EASY, służący do przekierowywania wywołań lokatora z kaset zewnętrznych wideodomofonu na stacjonarny lub komórkowy telefon użytkownika. Przekierowanie takie pozwala użytkownikowi na zdalną rozmowę z osobą przy drzwiach lub furtce oraz zdalne zwolnienie rygla elektromagnetycznego,...

Zasilacz PS4 służy do zasilania prostszych konfiguracji systemu EURA-2EASY, czyli systemów 1-rodzinnych. Jest to zasilacz o mniejszej wydajności prądowej (niż zasilacz PS5 do bardziej rozbudowanych systemów). Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN.

Moduł VXA-50A5 to wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego można do systemu podłączyć 2 kamery monitorujące CCTV, a także sterować za jego pomocą dodatkowymi urządzeniami, jak np. oświetlenie lub dodatkowy rygiel elektromagnetyczny. Łącząc 3 takie moduły (maksymalnie) w kaskadę, istnieje możliwość obsługi aż 6 kamer do monitoringu CCTV.

Moduł separatora ma za zadanie dostosować zasilanie z zasilaczy VZA do niespolaryzowanej 2-żyłowej szyny systemowej. Moduł separatora zawsze musi współpracować z zasilaczami typu VZA.

W niektórych konfiguracjach systemu może okazać się, iż trudno jest połączyć wszystkie elementy systemu. Dodatkowo może okazać się, iż użyteczne będzie zastosowanie dystrybutorów sygnału z czterema wyjściami na monitory. Przykładem może być klatka schodowa w budynku, gdzie na każdym z pięter znajdują się 3 lub 4 mieszkania. Wówczas warto na każdym z...