Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Czujnik ruchu zewnętrzny 

Siatka
Lista
na stronę
Czujnik ruchu zewnętrzny

Czujnik zewnętrzny ruchu lub tak zwana czujka ruchu zewnętrzna jest najważniejszym elementem systemów alarmowych. Służy także do detekcji ruchu, podczas gdy mamy zamontowany naświetlacz na przydomowym tarasie. Tego typu produkty są zaliczane do nowoczesnych technologii, które wchodzą w skład automatyki budynkowej. Zewnętrzna czujka jest coraz cz...

Czujnik zewnętrzny ruchu lub tak zwana czujka ruchu zewnętrzna jest najważniejszym elementem systemów alarmowych. Służy także do detekcji ruchu, podczas gdy mamy zamontowany naświetlacz na przydomowym tarasie. Tego typu produkty są zaliczane do nowoczesnych technologii, które wchodzą w skład automatyki budynkowej. Zewnętrzna czujka jest coraz częstszym rozwiązaniem, które stosuje się w domach prywatnych. Te urządzenia cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne, znacznie podnoszą poczucie bezpieczeństwa. Czujniki posiadają takie funkcje jak regulacja czułości detekcji oraz kompensacja temperatury, które są odpowiedzialne za dokładność, precyzję oraz niezawodność podczas długich lat użytkowania. Możliwy jest także zakup czujki o różnym kącie wykrywania ruchu, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta. Zewnętrzna czujka dostępna jest w kolorze czarnym i białym.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij