Darmowa dostawa z imoje

Wewnętrzne 

Siatka
Lista
na stronę

Czujniki ruchu LUXA 103-360 są odpowiednie do monitorowania i kontroli oświetlenia w dużych, wewnętrznych przestrzeniach.

Oprawa służy do automatycznego sterowania oświetleniem. Jego zadanie polega na załączaniu i wyłączaniu światła. Nie wymaga instalacji.

Czujnik ruchu ES-40, z możliwością regulacji położenia, maksymalny zakres wykrywania ruchu 180° w poziomie, wykrywający źródło promieniowania podczerwonego, kolor czarny

Czujnik ruchu ES-40, z możliwością regulacji położenia, maksymalny zakres wykrywania ruchu 180° w poziomie, wykrywający źródło promieniowania podczerwonego, kolor biały

Urządzenie elektryczne służące do automatycznego sterowania oświetleniem (włączania i wyłączania) przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej.

Czujnik CR-205-CR-4 jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi

Czujnik  jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi.

Czujnik ruchu służy do automatycznego, czasowego załączania oświetlenia w przypadku pojawienia się osoby lub innego obiektu w takich miejscach  jak  korytarze, podwórza, podejścia i podjazdy, garaże, itp.

Idealny dodatek do korytarzy, klatek schodowych, toalet i łazienek. Bezpieczeństwo na schodach ? światło załącza się automatycznie nawet gdy masz zajęte ręce. Inteligentny czujnik Theben LUXA wie dokładnie kiedy światło jest wymagane. Łatwy do zamocowania czujnik ruchu może stanowić zamiennik montowanych w puszkach łączników i przycisków.

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

Mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu jest aktywnym detektorem ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.