Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Czujnik ruchu wewnętrzny 

Siatka
Lista
na stronę

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

Zobacz

CR-208-JQ-L

Mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu jest aktywnym detektorem ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

Zobacz

8910-CR-206

Czujnik  jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi.

Zobacz

OR-CR-241

Ultra płaski, pasywny czujnik podczerwieni, służący do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzenia elektrycznymi.

Obniżka! BLACK WEEK

Czujnik ruchu z zewnętrznym sensorem służy do automatycznego sterowania oświetleniem (włączania i wyłączania) lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Oświetlenie jest włączane za pomocą czujnika ruchu PIR, który działa na podczerwień.

27,00 zł 25,65 zł INNIDostępny
Zobacz

OR-CR-210

Oprawa służy do automatycznego sterowania oświetleniem. Jego zadanie polega na załączaniu i wyłączaniu światła. Nie wymaga instalacji.

Zobacz

OR-CR-216

Mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu jest aktywnym detektorem ruchu  Niewielkie wymiary czujnika pozwalają na szersze zastosowanie w plafonach i oprawach oświetleniowych.

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij