Siatka
Lista
na stronę

Zestaw domofonowy jednorodzinny, podtynkowy - panel rozmówny wykonany z aluminium, zintegrowany z obudową podtynkową

Ramka z daszkiem do montażu natynkowego. Odporna na warunki atmosferyczne. Chroni panel zewnętrzny przed deszczem, śniegiem co wydłuża jego żywotność.

Rozdzielacz sygnału KW-516F pozwala podłączyć max. 4 panele bramowe do jednego monitora Kenwei (do każdego monitora obsługującego standardowo 2 panele bramowe mogą zostać podłączone 4 panele bramowe Kenwei przy zastosowaniu KW-516F)

Moduł KW-EX1 do monitorów KENWEI umożliwia sterowanie (bramą przesuwną, ryglem, ... itp.) z monitora. Posiada zaciski do podłączenia zewnętrznej kamery CCTV

Tele-domofon CL-3622 W jest urządzeniem spełniającym zarówno funkcję telefonu bezprzewodowego jak i bezprzewodowego domofonu. Do obustronnej komunikacji pomiędzy słuchawką a kasetą zewnętrzną (bramofonem) oraz pomiędzy słuchawką a bazą telefonu wykorzystano cyfrowy kanał radiowy w paśmie DECT (1,88-1.90 GHz).

VDP-21A5 to jednorodzinny wideodomofon kolorowy, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Monitor wideodomofonu (model VDA-21A5) wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7'' Moduł zewnętrzny wideodomofonu stanowi jednorodzinny wideobramofon VDA-14A5, z jednym przyciskiem wywołania.

Monitor wideodomofonu KW-S702C/W200 to model wyróżniający się eleganckim wykończeniem obudowy z chromowaną ramką i podświetlanymi przyciskami dotykowymi. Optymalnie dobrane możliwości rozbudowy wraz z funkcją pamięci W200 czynią ten model produktem uniwersalnym i bardzo popularnym.

REMUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych oparty na 2 żyłowym systemie połączeń.

Monitor VDA-09A5 wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7 Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, oferuje szereg innych ciekawych funkcji. W monitorze znajduje się moduł wewnętrznej pamięci cyfrowej a także gniazdo zewnętrznej pamięci ?...

VDA-11A5 to monitor wideodomofonu, w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 10. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim. Współpracuje z każdą kasetą zewnętrzną (wideobramofonem), kompatybilną z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY.

Monitor wideodomofonu VDA-13A5 wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7. Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, wideodomofon oferuje szereg innych ciekawych funkcji. Monitor wideodomofonu wyposażony został w gniazdo zewnętrznej pamięci ?...

Monitor VDA-21A5 wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 oraz graficzne menu ekranowe (OSD) w języku polskim. Podczas obsługi monitora z prawej strony jego ekranu pojawiają się specjalne znaki graficzne (ikony) lub nazwy dostępnych funkcji. 

VDA-24A5 to unifon (słuchawka audio), w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Przeznaczony jest do zainstalowania wewnątrz lokalu, można zainstalować go na posesji zamiast monitora głównego (jako domofon audio do rozmowy z osobą przy wejściu oraz zwalniania rygla) lub zamiast monitora dodatkowego (czyli rozbudować monitor główny o dodatkową...

VDA-27A5 to monitor wideodomofonu, w pełni kompatybilny z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 3.5. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim.

VDA-40A5 to kolorowy monitor wideodomofonu, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy dotykowy ekran LCD o przekątnej 7. Może być wykorzystany zarówno w systemie jedno-lokatorskim, jak i wielo-lokatorskim. Współpracuje z każdą kasetą zewnętrzną (wideobramofonem), kompatybilną z 2-żyłowym systemem EURA-2EASY.

VDA-41A5 to kolorowy monitor wideodomofonu, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Wyposażony jest w kolorowy ekran LCD o przekątnej 7. Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję, monitor oferuje szereg innych ciekawych funkcji.

Kaseta zewnętrzna wideodomofonu VDA-14A5 to jednorodzinny wideobramofon z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony w wysokiej jakości kamerę kolorową z przetwornikiem obrazu CCD, zamkniętą w obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej.

Kaseta zewnętrzna VDA-16A5 to 2-lokatorski wideobramofon (z 2 oddzielnymi przyciskami wywołania ? po jednym dla każdego z lokatorów). Wyposażona jest w wysokiej jakości kamerę kolorową z przetwornikiem obrazu CCD. Obserwację o zmroku wspomaga zestaw 6 diod LED pracujących w paśmie podczerwieni.

Kaseta zewnętrzna VDA-17A5 to jednorodzinny wideo-bramofon, z jednym przyciskiem wywołania, wyposażony dodatkowo w dotykową klawiaturę numeryczną służącą do otwierania wejścia na posesję (zwalniania rygla elektromagnetycznego) przy użyciu kodu dostępu. przeznaczona jest do montażu natynkowego.

Zasilacz VZA-55A5 może zasilać wszystkie konfiguracje systemu EURA-2EASY, czyli systemy 1- i wielo-rodzinne. Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN. Do systemów 1-rodzinnych z 1 monitorem wystarczy z powodzeniem zastosować zasilacz o mniejszej wydajności prądowej ? model VZA-53A5.