Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Przekaźniki prądowe 

Siatka
Lista
Zobacz

EPP-619

Jednofunkcyjny. Z kanałem przelotowym pod przewód prądowy obwodu mierzonego.Przekaźnik prądowy służy do kontroli wartości natężenia prądu w obwodach mierzonych z funkcją przełączenia styku w przypadku przekroczenia wartości natężenia prądu powyżej ustawionych wartości progowych.

190,04 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

EPP-620

Czterofunkcyjny. Z regulowanym dolnym i górnym progiem zadziałania.Przekaźnik prądowy służy do kontroli wartości natężenia prądu w obwodzie mierzonym z funkcją przełączenia styków w przypadku przekroczeniu wartości natężenia prądu powyżej i poniżej ustawionych wartości progowych.

371,46 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

EPM-621

Przekaźnik kierunku poboru energii (pobierana/oddawana).EPM-621 jest dwukierunkowym miernikiem energii elektrycznej czynnej przeznaczonym do pracy w sieci jednofazowej. Służy do sygnalizacji przekroczenia zadanego poziomu mocy pobieranej z sieci, zwracanej do sieci lub w obu kierunkach.

282,90 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij