Ograniczniki poboru mocy 

Siatka
Lista

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

Regulowana moc zadziałania 200-1000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Do obwodów z przekształtnikami prądu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

Z regulowanym czasem zadziałania i powrotu. Do współpracy z przekładnikiem prądowym.Ogranicznik poboru mocy OM-611 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji jednofazowej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w obwodzie pomiarowym przekaźnika.

Zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Na szynę 35 mm.Z wbudowanym ogranicznikiem mocy.Automat schodowy służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów przez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone.

Trójfazowy. Pomiar bezpośredni do 50 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Ogranicznik przeznaczony jest do ciągłej kontroli mocy pobieranej przez odbiorniki podłączone do trójfazowej sieci odbiorczej i umożliwia ich odłączeni w przypadku przekroczenia zadanego poboru mocy.

Regulowana moc zadziałania 1-10 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego.Ogranicznik poboru mocy OM-633 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie oraz do kontroli napięcia zasilania tego odbiornika i zabezpieczenia go przed skutkami...

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Z regulowanym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

Regulowana moc zadziałania 0,02-1 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Montaż - puszka Ø 60 mm.Ogranicznik mocy przeznaczony do bezpośredniej kontroli mocy gniazd wtykowych.