Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Ograniczniki poboru mocy 

Siatka
Lista

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

115,62 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Regulowana moc zadziałania 200-1000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

123,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Do obwodów z przekształtnikami prądu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

141,45 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Z regulowanym czasem zadziałania i powrotu. Do współpracy z przekładnikiem prądowym.Ogranicznik poboru mocy OM-611 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji jednofazowej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w obwodzie pomiarowym przekaźnika.

129,15 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

OMS-635

Zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Na szynę 35 mm.Z wbudowanym ogranicznikiem mocy.Automat schodowy służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów przez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone.

152,52 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Trójfazowy. Pomiar bezpośredni do 50 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Ogranicznik przeznaczony jest do ciągłej kontroli mocy pobieranej przez odbiorniki podłączone do trójfazowej sieci odbiorczej i umożliwia ich odłączeni w przypadku przekroczenia zadanego poboru mocy.

774,90 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Regulowana moc zadziałania 1-10 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego.Ogranicznik poboru mocy OM-633 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie oraz do kontroli napięcia zasilania tego odbiornika i zabezpieczenia go przed skutkami...

302,58 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Z regulowanym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

120,54 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Regulowana moc zadziałania 0,02-1 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Montaż - puszka Ø 60 mm.Ogranicznik mocy przeznaczony do bezpośredniej kontroli mocy gniazd wtykowych. 

84,87 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij