Ospel KIER 

Siatka
Lista
na stronę
Ospel KIER

Ospel Kier jest to niezwykła seria nowoczesnych produktów kompaktowych. Wtyczki i gniazda zasilania prądem przemiennym łączą urządzenia elektryczne z zasilaczem prądu przemiennego w budynkach i innych miejscach. Wtyczki i gniazda elektryczne różnią się od siebie napięciem i prądem, kształtem, rozmiarem i rodzajem złącza. Na całym świecie stosowa...

Ospel Kier jest to niezwykła seria nowoczesnych produktów kompaktowych. Wtyczki i gniazda zasilania prądem przemiennym łączą urządzenia elektryczne z zasilaczem prądu przemiennego w budynkach i innych miejscach. Wtyczki i gniazda elektryczne różnią się od siebie napięciem i prądem, kształtem, rozmiarem i rodzajem złącza. Na całym świecie stosowane są różne standardowe systemy wtyczek i gniazd. Ospel Kier to najwyższa jakość produktów.

Obecnie istnieje około 20 typów używanych na całym świecie, a wiele przestarzałych typów gniazd można znaleźć w starszych budynkach. Niektóre gniazda z wieloma standardami pozwalają na użycie wielu rodzajów wtyczek - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdej osoby. Improwizowane lub niezatwierdzone adaptery między niekompatybilnymi gniazdami i wtyczkami mogą nie zapewniać całkowitego bezpieczeństwa i wydajności zatwierdzonej kombinacji gniazd. Warto o tym pamiętać podczas zakupu. Ospel Kier to jednak seria, która zachwyci nawet najbardziej wymagającą osobę. Niezwykle funkcjonalne i proste łączniki oraz gniazdka są przyjaznym dla oka elementem, który dostosuje się do każdego wnętrza. Produkty od tej marki pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim, nowoczesnym, tradycyjnym oraz eleganckim.

Wtyczka jest ruchomym złączem przymocowanym do urządzenia sterowanego elektrycznie, a gniazdo jest przymocowane do urządzenia lub konstrukcji budynku i podłączone do zasilanego obwodu elektrycznego. Aby zmniejszyć ryzyko porażenia prądem, układy wtyczek i gniazd mają funkcje bezpieczeństwa oprócz wpuszczonych styków gniazdka pod napięciem. Mogą to być wtyczki z izolowanymi tulejami, wpuszczane gniazda lub automatyczne żaluzje blokujące otwory gniazd po wyjęciu wtyczki. Gniazdo może być otoczone dekoracyjną lub ochronną pokrywą, która będzie prezentować się elegancko.

Wszystkie produkty z serii Ospel Kier są dostępne w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu wiele osób może sobie pozwolić na taki zakup. Warto również wspomnieć o tym, że zarówno gniazdka, jak i łączniki są łatwe do zamontowania. Gniazda jednofazowe mają, aż dwa przewodzące prąd połączenia z obwodem zasilania, aczkolwiek mogą mieć trzeci pin, który gwarantuje bezpieczne połączenia z uziemieniem. Serial Ospel Kier zachwyci każdego.

Czytaj więcej Schowaj opis