CYFROWE 2-ŻYŁOWE 

Siatka
Lista
Zobacz

P26/40

Zasilacz P26/40 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO. Łączy w jednej obudowie funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału.

172,20 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

P26/18

Zasilacz P24/18 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO.

95,94 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę

M-TPS to specjalny moduł, kompatybilny w pełni z systemem VIDOS DUO, służący do przekierowywania wywołań ze stacji bramowych wideodomofonu na telefon stacjonarny lub komórkowy.

467,40 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę

M-SM4 to specjalny moduł, w pełni kompatybilny z systemem VIDOS DUO, umożliwiający obsługę do 4 stacji bramowych. Może być również wykorzystany do rozdzielenia sygnału w rozległych instalacjach, w których ilość monitorów i odległości są duże uniemożliwiając połączenie szeregowe.

95,94 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę

M-K4 to specjalny moduł umożliwiający podłączenie dodatkowych, analogowych kamer CCTV w systemie VIDOS DUO. Moduł umożliwia podłączenie maksymalnie 4 kamer.

467,40 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę

M-GSM to specjalny moduł, kompatybilny w pełni z systemem VIDOS DUO, służący do przekierowywania wywołań ze stacji bramowych wideodomofonu na telefon stacjonarny lub komórkowy.

467,40 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę
393,60 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę

B5 to specjalny moduł przeznaczony do pracy w systemie VIDOS DUO. Posiada funkcję rozszerzenia funkcjonalność systemu o możliwość obsługi drugiego rygla/bramy lub sterowanie oświetleniem.

65,00 zł VIDOS Oczekiwanie na dostawę