WIDEODOMOFONY 

Siatka
Lista
na stronę

OR-VID-VT-2003 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów dwurodzinnych oparty na 4-żyłowym systemie połączeń. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna obudowa kasety zewnetrznej wykonana ze stali nierdzewnej to główne zalety tego zestawu

1 147,39 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

OR-VID-VT-2004 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy z pamięcią i gniazdem kart SD przeznaczony do domów dwurodzinnych oparty na 4-żyłowym systemie połączeń. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna obudowa kasety zewnetrznej wykonana ze stali nierdzewnej to główne zalety...

1 854,23 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

OR-VID-YT-1007 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna kamera kolorowa CCD typu ?pin-hole?  to niewątpliwie atyty tego zestawu

618,08 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

TURRIS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis 50 obrazów z kamery zewnętrznej.

898,27 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

VISIO MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

576,05 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

REX MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

Produkt posiada opcje do wyboru

Zestaw wideodomofonowy kolorowy EXEDRA 7 cali. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

791,14 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Wyprzedaż!

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

FIDES MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

525,42 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

BASTION to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

712,85 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

RAIS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych oparty na 2 żyłowym systemie połączeń.

1 072,56 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

TEXTUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych do samodzielnego montażu, oparty na 2 żyłowym systemie połączeń między modułami w każdym punkcie instalacji. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

Wideodomofon IP to nowoczesne urządzenie obsługiwane za pomocą prostej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Zastosowanie protokołu IP daje możliwość zdalnego podglądu otoczenia i sterowania elektrozaczepem na smartfonie....

534,84 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

Bramka IP to nowoczesne urządzenie, które przekierowuje połączenie z dowolnego 4-żyłowego wideodomofonu na smartfona. Obsługa za pomocą prostej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

HABEO MEMO to kolorowy zestaw wideodomofonowy działający w bezprzewodowej technologii cyfrowej, przeznaczony do domów jednorodzinnych.

691,42 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

PARS to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

807,62 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę