Promocja weekendowa do niedzieli

WIDEODOMOFONY 

Siatka
Lista
na stronę

REMUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych oparty na 2 żyłowym systemie połączeń.

1 574,03 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

OR-VID-VT-2003 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów dwurodzinnych oparty na 4-żyłowym systemie połączeń. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna obudowa kasety zewnetrznej wykonana ze stali nierdzewnej to główne zalety tego zestawu

1 147,39 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

OR-VID-VT-2004 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy z pamięcią i gniazdem kart SD przeznaczony do domów dwurodzinnych oparty na 4-żyłowym systemie połączeń. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna obudowa kasety zewnetrznej wykonana ze stali nierdzewnej to główne zalety...

1 854,23 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

OR-VID-YT-1007 to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 7 oraz wandaloodporna kamera kolorowa CCD typu ?pin-hole?  to niewątpliwie atyty tego zestawu

618,08 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

OR-VID-JS-1021 to kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

487,87 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

TURRIS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis 50 obrazów z kamery zewnętrznej.

898,27 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

ARX P to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

ARX N to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

VISIO MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

576,05 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

REX MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

1 149,62 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

Zestaw wideodomofonowy kolorowy EXEDRA 7 cali. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

791,14 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Wyprzedaż! BLACK WEEKEND

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

FIDES MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

525,42 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

BASTION to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

712,85 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

RAIS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych oparty na 2 żyłowym systemie połączeń.

1 072,56 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

TEXTUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych do samodzielnego montażu, oparty na 2 żyłowym systemie połączeń między modułami w każdym punkcie instalacji. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

Wideodomofon IP to nowoczesne urządzenie obsługiwane za pomocą prostej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Zastosowanie protokołu IP daje możliwość zdalnego podglądu otoczenia i sterowania elektrozaczepem na smartfonie....

534,84 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

Bramka IP to nowoczesne urządzenie, które przekierowuje połączenie z dowolnego 4-żyłowego wideodomofonu na smartfona. Obsługa za pomocą prostej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

HABEO MEMO to kolorowy zestaw wideodomofonowy działający w bezprzewodowej technologii cyfrowej, przeznaczony do domów jednorodzinnych.

691,42 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

PARS to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

807,62 zł ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij