Promocja weekendowa do niedzieli

DOMOFONOWE 

Siatka
Lista

zasilacz przystosowany do montażu w rozdzielni prądowej na szynę DIN napięcie wejściowe: 230VAC/50 Hz

Unifon domofonowy pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe

Unifon domofonowy pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe.

Unifon domofonowy pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe.

Produkt posiada opcje do wyboru

Unifon domofonowy TK6 jest nowoczesnym aparatem do rozmów wewnętrznych. Pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe analogowe i analogowo-cyfrowe.

34,21 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

Unifon domofonowy V-456 pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe analogowe z generatorem wywołania abonenta zewnętrznym lub wewnętrznym. Posiada możliwość podłączenia generatora wywołania GV-5.

56,04 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę
Produkt posiada opcje do wyboru

Unifon TK7 jest nowoczesnym i funkcjonalnym aparatem domofonowym, wyposażonym w dekoder adresujący, przeznaczonym do pracy w systemach dwużyłowych, z centralami takich firm jak Laskomex lub Proel.

47,39 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

ządzenie służące do pośredniego lub bezpośredniego sterowania czasem otwarcia rygla elektrozaczepu w instalacji domofonowej lub wideodomofonowej.

43,68 PLN ORNO POLSKA Oczekiwanie na dostawę

daszek ochronny umożliwia natynkowy montaż panela zewnętrznego w domofonach: OR-DOM-RL-901

Unifon domofonowy pozwala na prowadzenie rozmów z kasetą domofonową WL-02NE. Jego podstawowym zastosowaniem są wielolokatorskie systemy domofonowe.