Promocja weekendowa do niedzieli
Legrand Niloe

Legrand Niloe to przede wszystkim seria oparta na czterech kontrastowych kolorach. Odważne kolory pozwalają na unikatową aranżację wnętrza z naciskiem na detale. W serii znajdują się również spokojne odcienie, np. o W skład kolekcji wchodzą produkty, takie jak gniazda, łączniki, ściemniacze. Firma Legrand dostarcza tradycyjne, jak i nowoczesne r...

Legrand Niloe to przede wszystkim seria oparta na czterech kontrastowych kolorach. Odważne kolory pozwalają na unikatową aranżację wnętrza z naciskiem na detale. W serii znajdują się również spokojne odcienie, np. o W skład kolekcji wchodzą produkty, takie jak gniazda, łączniki, ściemniacze. Firma Legrand dostarcza tradycyjne, jak i nowoczesne rozwiązania.

W ostatnim czasie marka wprowadziła innowacyjne produkty do linii Niloe. Są to np. ładowarka indukcyjna z gniazdem USB, łącznik oświetlenia z wyłączeniem automatycznym, ładowanie smartfona bez użycia kabla poprzez specjalną podstawę z ładowarką USB.

W kategorii „gniazda” swoją popularność zyskuje podwójne gniazdo do ramek wielokrotnych, modyfikacja pazurków, przyspieszenie procesu instalacji poprzez otwarte zaciski śrubowe oraz nowy design monobloku.

Legrand ceni sobie wysoką jakość, uniwersalność kształtów oraz przystępną cenę, aby zapewnić użytkownikom ich produktów komfort, jakiego oczekują.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij